Naprawa pękniętych szyb samochodowych — Wałbrzych, Świebodzice i Świdnica

Naprawa pękniętych szyb samochodowych wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Od kondycji przedniej szyby zależy wytrzymałość całej konstrukcji auta. Zapraszamy!

Oferta

Zajmujemy się nie tylko montażem, ale także naprawami pęknięć w szybach samochodowych. Tego typu usługi świadczymy od 1993 roku i jesteśmy pionierem w województwie dolnośląskim. Pęknięte szyby naprawiamy przy pomocy amerykańskiego systemu Glass Technology, będącego liderem na międzynarodowym rynku. Stosujemy wysokiej klasy żywice, a na naprawę pęknięć typu „oczko” i „gwiazdka” udzielamy gwarancji.

Kiedy warto?

Nie we wszystkich przypadkach naprawa szyb samochodowych będzie możliwa. Jeżeli uszkodzenie jest zbyt poważne, zalecamy wymianę szyby samochodowej. Funkcjonowanie poduszki powietrznej oraz wytrzymałość całej konstrukcji zależą w dużej mierze od stanu przedniej szyby.

Naprawa jest możliwa, jeśli pęknięcie się znajduje przynajmniej 10 cm od krawędzi szyby i od innych uszkodzeń. Pęknięcie nie może też leżeć w polu widzenia kierowcy, ponieważ nawet po fachowym usunięciu pozostaje jakiś ślad.

Proponujemy także naprawę szyb z dojazdem do: Wałbrzycha, Dzierżoniowa oraz Strzegomia.

Zainteresowanych naprawą szyb z dojazdem lub stacjonarną zachęcamy do kontaktu telefonicznego, lub mailowego w celu ustalenia szczegółów usługi. Gwarantujemy terminową realizację zleceń. Zapraszamy do współpracy!