Wymiana i montaż szyb samochodowych, profesjonalnie i terminowo – Wałbrzych, Świebodzice i Świdnica

Montaż szyb samochodowych wymaga doświadczenia, umiejętności oraz odpowiedniego sprzętu. Proponujemy fachowe usługi monterów zawsze realizowane w terminie. Zapraszamy!

Wyjazdowy montaż szyb samochodowych

Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, a stosowane kleje i narzędzia pochodzą od sprawdzonych producentów. Prowadzimy także wyjazdowy montaż szyb samochodowych w Świdnicy oraz na terenie województwa dolnośląskiego. Zajmujemy się montażem szyb samochodowych w:

  • autach osobowych,
  • autach dostawczych,
  • autach ciężarowych,
  • koparkach,
  • ładowarkach.

Wymiana szyb samochodowych – Dzierżeniów

Proces wymiany szyb samochodowych zaczyna się w momencie zgłoszenia auta do naprawy. Przed przystąpieniem do pracy dokładnie zabezpieczamy wnętrze pojazdu. Gwarantuje to bezpieczeństwo foteli, błotników oraz pokrywy silnika. Wymiana i naprawa pękniętych szyb w samochodzie wymaga demontażu wycieraczek, listew i wszystkich elementów, które mogą przeszkadzać podczas pracy. Kiedy samochód odpowiednio zabezpieczony przechodzimy do wyciągnięcia uszkodzonej szyby. W zależności od modelu, do wymiany używamy odpowiednio dobranych narzędzi. Po oczyszczeniu wszystkich przestrzeni montujemy nową szybę za pomocą specjalnego kleju. Później pozostaje tylko przymocowanie wcześniej zdemontowanych elementów. Po więcej szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty. Zapraszamy!

kamila 002