Montaż, wymiana i naprawa szyb – kontakt z firmą Agat Świdnica

Oferujemy profesjonalny montaż, wymianę i naprawę szyb do aut osobowych, ciężarowych oraz maszyn budowlanych. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy!

Dane kontaktowe

AGAT. Auto szyby

ul. Strzelińska 35, 58-100 Świdnica
tel. 601 719 103; (74) 851 21 40
e-mail: autoszybyagat.swidnica@gmail.com

Zapraszamy do współpracy!

szyby samochodowe do wszystkich typów aut
• sprzedaż szyb
• montaż szyb
wymiana szyb
• klejenie szyb

Serdecznie zapraszamy!

Szyby do maszyn budowlanych
W ofercie posiadamy także szyby do maszyn budowlanych i rolniczych.
204115-139875-dscf6424
204114-159080-szyby_ciezarowka

Klejenie szyb i inne usługi

Siedziba firmy Agat znajduje się w Świdnicy, jednak zasięg działania jest znacznie szerszy. Zajmujemy się wysyłkową sprzedażą szyb samochodowych na terenie całego kraju, a usługi z zakresu montaż szyb samochodowych świadczymy w naszym warsztacie lub z dojazdem do klienta na terenie całego Dolnego Śląska.

Z naszych usług korzysta kilkadziesiąt serwisów, komisów samochodowych, warsztatów lakierniczo-blacharskich i firm transportowych, mieszczących się między innymi w Wałbrzychu, Świdnicy, Kamiennej Górze i Strzegomiu. Mamy też szerokie grono zadowolonych klientów w Dzierżoniowie, Sobótce, Bolkowie, Świebodzicach, Żarowie oraz innych miejscowościach regionu.

Oferowane przez nas autoszyby doceniło wielu wymagających klientów! Dołącz do nich i przekonaj się, dlaczego warto wybrać naszą firmę spośród konkurencyjnych w branży sprzedaży i naprawy szyb samochodowych.

Formularz kontaktowy

Na wszelkie pytania dotyczące naszej działalności w zakresie sprzedaży, napraw i wymiany szyb do maszyn budowlanych, samochodów osobowych oraz ciężarowych z przyjemnością odpowiemy telefonicznie lub mailowo. Konsultanci gwarantują uprzejmą i konkretną obsługę. Zachęcamy też do przesyłania zapytań poprzez zamieszczony poniżej formularz kontaktowy.