Sprzedaż szyb samochodowych

Często zapominamy, że szyba to bardzo ważna część samochodu.

Szyby samochodowe mają wpływ na trwałość konstrukcji pojazdu oraz działanie poduszek powietrznych, zużyte lub pęknięte szyby znacząco ograniczają widoczność, a rysy, rozpraszając światło jadących z naprzeciwka samochodów, powodują odblaski, będące przyczyną wielu nocnych wypadków. Inwestycja w odpowiednio dobraną szybę jest zatem inwestycją w bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Rolą dzisiejszych, nowoczesnych szyb samochodowych jest nie tylko zapewnianie dobrej widoczności i ochrona przez warunkami atmosferycznymi. Szyby dają ochronę przed nagrzewaniem, tłumią hałas i nierzadko uzbrojone są w skomplikowane systemy ogrzewania, anteny i sensory.

Szyby samochodowe – szeroki asortyment

W naszej ofercie posiadamy szyby samochodowe różnych producentów, zarówno renomowanych europejskich firm, jak i ich tańsze odpowiedniki. Dysponujemy szybami do różnego typu aut – od szyb do samochodów osobowych, przez szyby do samochodów ciężarowych, aż po szyby do koparek i ładowarek. Wszystkie szyby, zanim trafią do naszego magazynu, przechodzą kontrolę jakości.

Wysyłkowa sprzedaż szyb i inne usługi

Prowadzimy także wysyłkową sprzedaż szyb. Nasi klienci mogą liczyć na naszą profesjonalną pomoc w zakresie montażu i wymiany szyb oraz naprawy pęknięć szyb samochodowych. Uzupełnieniem zakresu naszej działalności są usługi z zakresu ubezpieczenia szyb samochodowych.
DSC_9631

.