Sprzedaż szyb samochodowych

Często zapominamy, ze szyba to bardzo ważna część samochodu.

Ma wpływ na trwałość konstrukcji pojazdu oraz działanie poduszek powietrznych, zużyta lub pęknięta znacząco ogranicza widoczność, a rysy, rozpraszając światło jadących z naprzeciwka samochodów, powodują odblaski, będące przyczyną wielu nocnych wypadków. Inwestycja w odpowiednio dobraną szybę jest zatem inwestycją w bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Rolą dzisiejszych, nowoczesnych szyb samochodowych jest nie tylko zapewnianie dobrej widoczności i ochrona przez warunkami atmosferycznymi. Szyby dają ochronę przed nagrzewaniem, tłumią hałas i nierzadko uzbrojone są w skomplikowane systemy ogrzewania, anteny i sensory.

W naszej ofercie posiadamy szyby samochodowe różnych producentów, zarówno renomowanych europejskich firm, jak i ich tańsze odpowiedniki. Dysponujemy szybami do różnego typu aut – od osobowych po ciężarowe. Wszystkie szyby, zanim trafią do naszego magazynu, przechodzą kontrolę jakości.

Wysyłkowa sprzedaż szyb i inne usługi

Prowadzimy także wysyłkową sprzedaż szyb. Nasi klienci mogą liczyć na naszą profesjonalną pomoc w zakresie montażu i wymiany szyb oraz naprawy pęknięć szyb samochodowych.
 

DSC_9631

 .